21 червня
Завантажити ще

Зурабішвілі вважає, що РФ розпочала нову гібридну війну проти Грузії

Зурабішвілі вважає, що РФ розпочала нову гібридну війну проти Грузії
Фото: twitter.com/Zourabichvili_S

Грузинський президент Саломе Зурабішвілі заявила, що Росія продовжує вести гібридну війну проти Грузії, використовуючи всі доступні інструменти. Про це пише "Ехо Кавказу".

- Росія не змогла зламати Україну і навіть не змогла підірвати єдність та солідарність Європи, а навпаки, зміцнила їх, - сказала вона.

Зурабішвілі зазначила, що Росія хоче перетворити порт в Очамчирі на свою військову базу, щоб перенести військову напругу на Чорне море та у води Грузії. А це своєю чергою створює серйозні проблеми для безпеки Чорноморського регіону.

Вона повідомила, що на окупованих територіях йде "мобілізація", і розповіла про дії, спрямовані на анексію. За її словами, окрім іншого, місцевих жителів залякують, переслідують, викрадають та вбивають.

  • 3 жовтня Конституційний суд Грузії розпочав розгляд питання про можливе порушення президентом Саломе Зурабішвілі основного закону країни.
  • З 15 травня Росія скасувала візовий режим для громадян Грузії, окрім тривалого перебування для роботи та навчання на термін понад 90 днів. Також Москва зняла заборону на прямі авіарейси до Грузії, яка діяла з 2019 року.
  • 28 квітня ЄСПЛ зобов'язав Росію виплатити Грузії понад 129 мільйонів євро як компенсацію за збитки та порушення, спричинені внаслідок вторгнення Росії у 2008 році.
Новини по темі: Новини Росії Грузія