24 травня
Завантажити ще

В Угорщині заявили про територіальні претензії на Закарпаття, якщо Україна програє війну

В Угорщині заявили про територіальні претензії на Закарпаття, якщо Україна програє війну

Лідер угорської ультраправої партії Mi Hazank Mozgalom («Наша Батьківщина») Ласло Тороцкаї заявив про територіальні претензії на українське Закарпаття у разі програшу України у війні проти Росії. Про це пише угорське видання Index.

Про це Тороцкаї заявив, виступаючи на річній партійній конференції у Будапешті. Він зокрема зазначив, що тиск «міжнародних фінансистів» призвів до війни в Україні і що Україна «куплена» міжнародним інвестиційним фондом BlackRock. Ласло Тороцкаї сказав, що війна зруйнує «Європу і відправить економіку континенту на дно», тому виступає за негайне припинення вогню і переговори з Росією.

- Якщо державність України припинить своє існування в результаті війни, Mi Hazank претендуватиме на Закарпаття як єдина парламентська партія, - сказав Тороцкаї.

Під час виступу ультраправий політик також розкритикував Віктора Орбана. Тороцкаї зазначив, що партія Орбана Fidesz змогла стати лише "супердержавою з виробництва акумуляторів", маючи на увазі, що найкращі угорські землі йдуть на обслуговування німецької автомобільної промисловості. На думку Тороцкаї це антиугорська політика.

Крім того, лідер Mi Hazank наголосив, що у разі перемоги в Угорщині, його команда зосередиться на Європейському Союзі, який припинить своє існування. За словами Ласло Тороцкаї Угорщині "не потрібні Сполучені Штати Європи, контрольовані фінансистами та глобалістами".

Новини по темі: Угорщина Закарпаття