Завантажити ще

Ігор Мазепа вийшов із СІЗО під заставу у 21 млн. грн

Ігор Мазепа вийшов із СІЗО під заставу у 21 млн. грн
Фото: forbes.ua

Засновник інвестиційної компанії Concorde Capital, бізнесмен Ігор Мазепа вийшов із СІЗО під заставу. Про це повідомило Forbes.

За нього було внесено заставу у розмірі 21 мільйона гривень.

  • 23 січня Київський апеляційний суд частково задовольнив адвокатську скаргу Ігоря Мазепи, залишивши його під вартою до 27 лютого 2024 року та зменшивши заставу з 350 млн. грн. до 21 млн. грн.
  • 22 січня Директор ГБР Олексій Сухачов і генпрокурор Андрій Костін заявили, що немає дій, які блокують бізнес Concorde Capital, і фонд може продовжувати свою діяльність та виконувати інвестиційні зобов'язання.
  • 19 січня Печерський районний суд Києва заарештував Ігоря Мазепу з альтернативою застави майже 350 млн грн. Concorde Capital назвала це затримання "найбільшим ударом по інвестиційному ринку України за всю історію Незалежності".
  • 18 січня Мазепу затримали під час проходження українсько-польського кордону на КПП "Медика – Шегіні", він планував відвідати Всесвітній економічний форум у Давосі. Бізнесмена не випустили за кордон через розслідування, пов'язане з Concorde Capital. Справа стосується отримання прав на землю для будівництва котеджного містечка Goodlife Park у 2013 році. Цього ж дня на об'єктах Concorde Capital було проведено обшуки. У компанії стверджували, що слідчі дії було здійснено без судового рішення, і в бізнес-центрі навіть вибили двері.