Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
21 квiтня
Завантажити ще

КНДР випробувала безпілотник, який може нести ядерну зброю

КНДР випробувала безпілотник, який може нести ядерну зброю

Північна Корея заявила про успішне випробування підводної системи ядерної зброї. Мова йде про підводний безпілотник, що може нести ядерну зброю, пише Yonhap.

За даними міністерства оборони Північної Кореї, проведене випробування Haeil-5-23 в Східному морі є «відповіддю на військово-морські навчання Південної Кореї, США та Японії, які включали американський атомний авіаносець». Пхеньян вже засудив ці навчання як "істерію безрозсудної конфронтації".

В КНДР подробиці випробування підводного дрону, включаючи характеристики зброї та точну дату, не розголошуються.

- Позиція нашої армії з протидії підводному ядерному озброєнню ще більше вдосконалюється, і її різноманітні морські та підводні заходи реагування продовжуватимуть стримувати ворожі військові маневри ВМС США та їх союзників, - заявив речник Міністерства оборони Північної Кореї.

Спільні військово-морські навчання Південної Кореї, США та Японії відбулися за участю атомного авіаносця USS Carl Vinson після того, як Пхеньян випробував гіперзвукову ракету.

  • Північна Корея раніше випробувала підводний ударний безпілотник Haeil-1 у березні минулого року, називаючи його "секретною зброєю", яка може генерувати "радіоактивне цунамі" та атакувати ворогів непомітно. У квітні того ж року було проведено випробування ударного безпілотника Haeil-2. 
  • Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин закликав посилити готовність до війни, щоб стримати "безпрецедентні" акти конфронтації під проводом США, визначивши міжкорейські відносини як відносини між "двома ворожими державами".
Новини по темі: КНДР ядерное оружие