Завантажити ще

У Пентагоні заявили, що не мають доказів розкрадання переданої Україні зброї

У Пентагоні заявили, що не мають доказів розкрадання переданої Україні зброї
Фото: REUTERS/ JOSHUA ROBERTS

Пентагон не має переконливих даних, які б свідчили про те, що зброя, передана Україні, потрапила у невірні руки. Про це речник Пентагону генерал Патрік Райдер заявив під час брифінгу, пише УНІАН.

За словами Райдера, немає жодних достовірних доказів про те, що передана Україні американська зброя була використана несправедливо. Так він прокоментував звіт генерального інспектора Міністерства оборони США щодо необлікованої частини зброї, яку Україна отримала.

У Пентагоні підкреслили, що Україна взяла на себе «історично високий рівень відкритості», надаючи американським партнерам повний доступ до інформації щодо обліку та інвентаризації отриманої зброї. Це стало важливим елементом відповідального використання наданих ресурсів та обліку за ними.

Райдер також відкинув будь-які звинувачення щодо неправомірного використання чи продажу зброї як дезінформацію з боку Росії. Він зауважив, що українські сили використовують надане обладнання ефективно на полі бою.

  • 8 січня відбулася нарада Ради національної безпеки у складі представників Адміністрації президента Сполучених Штатів, де взяли участь керівники венчурних, технологічних і оборонних компаній, на якій підіймалось питання ефективного використання інноваційного американського обладнання для підтримки України.
  • 11 січня ряд американських ЗМІ заявили, що генінспектор Міноборони США  вказав на труднощі у повному обліку приблизно 40 тисяч одиниць зброї, що складає 2% від загальної суми військової допомоги вартістю в $50 млрд від США.
Новини по темі: Зброя Пентагон