Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Посол у Туреччині: Ізраїль отримує озброєння, яке мали відправити Україні

Посол у Туреччині: Ізраїль отримує озброєння, яке мали відправити Україні
Фото: facebook.com/Vasyl.Bodnar.1976

Посол України у Туреччині Василь Боднар вважає, що війна між Ізраїлем та ХАМАСом у Секторі Гази вплинула на допомогу Україні з боку західних країн. Частину того озброєння, яке мали отримати українські військові, було відправлено Ізраїлю. Крім того, світова громадськість та ЗМІ переключили свою увагу з України на Сектор Гази. Про це він сказав під час зустрічі з турецькими журналістами у посольстві України у столиці Анкара, повідомляє aa.com.tr.

– Міжнародні ЗМІ переключили увагу на війну між Ізраїлем та ХАМАСом, тому є ті, хто вважає, що війна в Україні закінчилася, - зазначив Василь Боднар. - Зброя, яку планували передати Україні, вирушає до Ізраїлю. А чинником, що впливає на допомогу Україні, є внутрішньополітична динаміка у західних країнах.

Прикладом такої динаміки він назвав майбутні президентські вибори у США, позицію урядів Угорщини та Словаччини, а також блокування українських вантажівок на кордоні з боку фермерів у Польщі. Крім того, за словами посла, РФ вважає, що воює із Заходом та НАТО, а не з Україною. Посол зазначив, що Київ знає про існування різних труднощів у західних країнах щодо допомоги Україні, а тому Україна почала активно нарощувати власні потужності з виробництва зброї.