28 травня
Завантажити ще

Дубинського із СІЗО перевезли до лікарні на операцію

Дубинського із СІЗО перевезли до лікарні на операцію
Фото: facebook.com/alexandrdubinskyi

Народного депутата Олександра Дубинського госпіталізовано з Лук'янівського СІЗО до лікарні для невідкладної операції. Про це йдеться у Telegram-каналі парламентаря.

- У лікарню сьогодні мене привезли після того, як мої адвокати оббивали пороги Лук'янівки та намагалися викликати швидку. Я звернувся до лікарів СІЗО учора ввечері. Фельдшери з місцевого моргу прийшли, на словах діагностували підозру на «гострий апендитуцит» та пішли. І не викликали швидку, - написав він.

Він зазначив, що його адвокати двічі намагалися викликати швидку йому швидку через сильний біль у животі, але адміністрація слідчого ізолятора відмовлялася, стверджуючи, що можуть викликати лише на вимогу фельдшерів місцевої лікарні.

Дубинський зазначив, що швидку викликали лише через 12 годин і що його погане самопочуття могло бути наслідком побоїв.

30 листопада парламентарій стверджував, що після прогулянки його перевели в камеру з десятьма ув'язненими, де не надали ліжка, і він змушений був сидіти на стільці. Він зазначав, що після відбою до нього підійшли п'ять-шість чоловік і били, цілячись у живіт, ребра та зовнішні сторони стегон, намагаючись не залишати слідів, внаслідок чого у нього зламано два ребра. Він представив результати медичного обстеження на засіданні суду та продемонстрував гематому на боці.