Завантажити ще

Зеленський закликав передати Україні заморожені активи РФ - їм байдужі люди, але не гроші

 Зеленський закликав передати Україні заморожені активи РФ - їм байдужі люди, але не гроші
Фото: twitter.com/ZelenskyyUa

Український лідер Володимир Зеленський закликав країни-партнери використати кошти із заморожених російських активів для підтримки України. За його словами, Росії байдужі людські життя, але не власні гроші. А тому втрата активів буде найболючішою втратою для країни-терориста. Про це повідомляє Twitter-аккаунт президента Володимира Зеленського.

– Заморожені російські активи за кордоном становлять близько 300 млрд доларів. Всі кошти мають бути використані на підтримку України, що стане історичною можливістю змусити країну-терориста заплатити за своє зло. Російським елітам та керівництву байдуже до людських життів, але найбільше не байдуже до грошей. Втрата активів буде для них найболючішою втратою. Вони відчують справжню силу міжнародної спільноти і побачать, що світ сильніший за терор, - додав Володимир Зеленський.

За словами президента, рішення про використання заморожених активів для підтримки України буде справедливою та законною відповіддю на агресію Росії, а також правильним сигналом потенційним агресорам у світі. Він закликав усіх партнерів швидко рухатись до створення відповідної правової бази. Зеленський додав, що цього року важливо досягти відчутного прогресу щодо використання заморожених російських активів на користь України.