Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
4 березня
Завантажити ще

Зеленський вирушив до Аргентини, а дорогою зустрівся з прем'єром Кабо-Верде

Зеленський вирушив до Аргентини, а дорогою зустрівся з прем'єром Кабо-Верде
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official/8874

Український лідер Володимир Зеленський у суботу, 9 грудня, вирушив до Аргентини, де, ймовірно, відвідає інавгурацію свого новообраного колеги Хав'єра Мілея. А по дорозі президент вперше зустрівся з прем'єр-міністром Республіки Кабо-Верде. Про це глава держави розповів у соцмережах.

- Дорогою до Аргентини зустрівся з Прем'єр-міністром Республіки Кабо-Верде. Ця зустріч стала першою в історії двосторонніх відносин між нашими країнами. Голос Кабо-Верде – це голос демократії, який допомагає нам на майданчику ООН, підтримує резолюції, які є дуже важливими для України. Я дякую Прем'єр-міністру Жозе Уліссешу Коррея-і-Сілві за підтримку гуманітарної ініціативи Grain from Ukraine та запрошую приєднатися до імплементації Української формули світу, - написав Зеленський.

Президент не вказав прямо мету свого візиту до Аргентини. Проте, раніше аргентинські ЗМІ повідомили, що Зеленський особисто прибуде на інавгурацію нового глави держави Хав'єра Мілея. Це буде перший візит Зеленського до Латинської Америки з початку повномасштабного вторгнення російських окупантів до України. Запрошення Зеленському також є явним жестом Мілея у бік України, оскільки воно означає поворот у проміжній позиції, зайнятій попередньою владою. Церемонія відбудеться у неділю, 10 грудня