Завантажити ще

Саакашвілі заявив про схожість між своїм отруєнням та отруєнням дружини Буданова

Саакашвілі заявив про схожість між своїм отруєнням та отруєнням дружини Буданова
Фото: facebook.com/SaakashviliMikheil

Міхеїл Саакашвілі заявив про схожість між отруєнням Маріанни Буданової, своїм отруєнням у вʼязниці та отруєнням голови Укрспецекспорту Сергія Бондарчука у 2008 році. Про це третій президент Грузії заявив 29 листопада на своїй сторінці у Facebook.

- Мене не лише отруїли у в'язниці важкими металами, імовірно, російські агенти саме тим коктейлем, який, за повідомленнями, використовували по відношенню до дружини генерала Буданова і до посадових осіб ГУР, але й був інший випадок отруєння, пов'язаний із Грузією та Україною. У 2008 році був отруєний і ледь не загинув Сергій Бондарчук — голова Укрспецекспорту, який організував постачання засобів ППО для Грузії, — написав він.

Саакашвілі зазначив, що тоді нагородив Бондарчука орденом Грузії. Також він додав результати своїх аналізів і діагноз від американських лікарів. У ньому йдеться про отруєння важкими металами, зокрема миш'яком.

За версією експрезидента, він був отруєний у в'язниці Руставі у Грузії, а наявність важких металів в організмі діагностували німецькі та американські лабораторії.

- Після отруєння мій стан погіршувався кілька тижнів, поки проросійська олігархічна влада (Грузії. - Авт.) не погодилася перевести мене до клініки, де я досі перебуваю, — пояснив Міхеїл Саакашвілі.

29 листопада українські ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що дружину начальника ГУР Кирила Буданова могли отруїти миш’яком і ртуттю. 28 листопада про отруєння Маріанни Буданової важкими металами через їжу також повідомили ЗМІ. Отруєння помітили вчасно, тому вдалось уникнути серйозних наслідків.