Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

Народний депутат Лабазюк вийшов із СІЗО під 40 мільйонів гривень застави

Народний депутат Лабазюк вийшов із СІЗО під 40 мільйонів гривень застави
Фото: facebook.com/SergiyLabazyuk

Народний депутат від групи «За майбутнє» Сергій Лабазюк вніс 40,26 мільйона гривень застави та вийшов зі слідчого ізолятора під обовʼязки. Про це повідомило видання «Слово і діло» з посиланням на співрозмовників в антикорупційних органах.

За Лабазюка внесли заставу у вівторок, 28 листопада, у той же день він вийшов із СІЗО. На нардепа поклали низку обовʼязків, зокрема не залишати Київ та здати закордонні паспорти.

21 листопада НАБУ і САП заявили, що викрили Сергія Лабазюка на спробі підкупу віцепрем'єр-міністра з відновлення Олександра Кубракова та голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафи Найєма.

За версією слідства, нардеп, як власник компанії, запропонував надавати 3-5% від суми коштів, виділених з державного бюджету на підряди з відбудови інфраструктурних об'єктів України. Зокрема, через довірену особу надав Найєму обіцяний відсоток у сумі 150 тисяч доларів у китайській шкатулці на паркінгу одного зі столичних супермаркетів.

28 листопада Вищий антикорупційний суд арештував Лабазюка з можливістю вийти під 40 мільйонів гривень застави. Сам нардеп заявив, що ніякого хабаря не давав. За його словами, віцепремʼєр-міністр сам запросив його на зустріч, а після закриття системи Prozzoro з початку повномасштабного вторгнення Мінвідновлення та Держагентство запровадили “незрозумілу систему прямих договорів”. 

Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа Найєм може розраховувати на дев'ять тисяч доларів винагороди як викривач корупції.

Новини по темі: Хабар народні депутати