Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
4 березня
Завантажити ще

ЗМІ: Дружину Буданова отруїли важкими металами, вона у лікарні

ЗМІ: Дружину Буданова отруїли важкими металами, вона у лікарні
Фото: із власного архіву/elle.ua

Дружину керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Маріанну Буданову отруїли важкими металами. Про це повідомило видання «Бабель» з посиланням на джерела у розвідці.

Дружина Кирила Буданова перебуває у лікарні. Її госпіталізували після тривалого погіршення стану здоровʼя. 

- Зараз завершується курс лікування, далі — контроль лікарів, — розповів співрозмовник у ГУР.

Маріанні Будановій діагностували ураження важкими металами. Ці речовини жодним чином не використовуються в побуті й воєнній справі, зазначило джерело.

- Їхня наявність може вказувати на цілеспрямовану спробу отруєння конкретної людини, — заявили співрозмовники.

Нині ведеться розслідування з приводу імовірної спроби вбивства дружини начальника ГУР МО України. Наразі не відомо, чи це було разове отруєння, чи Маріанну труїли якийсь час порційно.

Джерела "УП" у силовому блоці розповіли, що дружина Буданова скаржилася на погане самопочуття, тому здали аналізи, які виявили отруєння. Маріанну Буданову "скоріш за все, отруїли через їжу".

- Оскільки дружина Буданова невеличка з маленькою вагою, проявилося у неї швидше. А так отруєння підтвердилося ще у кількох співробітників: вони просто велетенські трохи, нічого за собою не помічали, зараз теж лікуються, — заявили джерела видання.

За інформацію NV, отруєння помітили вчасно, тому вдалось уникнути серйозних наслідків. Якби Маріанна звернулася за медичною допомогою хоча б на тиждень пізніше, наслідки були б значно гіршими. Наразі її стан нормальний. Після проходження лікування вона має бути на контролі лікарів та регулярно проходити обстеження.

У розвідці нагадали, що на Кирила Буданова також вчиняли замахи до та після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

У серпні Кирило Буданов в інтервʼю «Радіо Свобода» розповів, що його дружина Маріанна наразі проживає разом з ним у його робочому кабінеті, хоча і не працює в ГУР.

Кирило й Маріанна Буданови одружилися в серпні 2013 року. У жовтні 2022 року Буданова дала інтервʼю українській версії журналу ELLE, у якому розповіла, що за освітою вона психолог, а у 2015-2017 роках займалася волонтерською діяльністю в Головному військовому госпіталі у Києві.

У 2020 році Маріанна Буданова також невдало балотувалася в депутати Київської міської ради дев'ятого скликання від партії “Удар” Віталія Кличка. У 2021 році дружина Кирила Буданова була радницею мера Києва з протидії корупції у сфері молодіжної політики та спорту на громадських засадах.