Завантажити ще

Голову ГУ розвідки Кирила Буданова намагалися вбити понад 10 разів

Голову ГУ розвідки Кирила Буданова намагалися вбити понад 10 разів
Фото: t.me/DIUkraine

На керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова робили замах понад 10 разів. На щастя, всі спроби вдалось запобігти. Про це заявив представник відомства Андрій Юсов в інтерв'ю "Українській правді".

- Достеменно відомо, що це більш як 10 спроб, але зрозуміло, що є офіційний вирок, наскільки може бути офіційним для неіснуючої фактично фіктивної держави, якою є Російська Федерація, - заявив Юсов.

За його словами, для президента РФ Володимира Путіна Буданов є Буданов однією з "важливих цілей".

- Він це чудово усвідомлює і в принципі, як публічно коментував, вважає, що це хороша оцінка, отже робота ведеться в правильному напрямку. Тому всі заходи безпеки вживаються, звісно, ​​але на роботу це не впливає: командира підрозділу, відомства. Зрештою, я думаю, що боятися потрібно саме Путіну та його найближчому оточенню, - наголосив представник розвідки.

Напередодні у проросійських ЗМІ з'явилася фейкова інформація, що нібито під час ракетного удару "загинув" голова ГУ розвідки Кирило Буданов. Фейк розганявся російськими пабліками від імені "Українського медіа". У Центрі протидії дезінформації ці чутки спростували й запевнили, що це чергове інформаційне "вкидання" ворога.