20 червня
Завантажити ще

Офіс президента відправив нардепів та урядовців до США налагоджувати зв'язки з конгресменами

Офіс президента відправив нардепів та урядовців до США налагоджувати зв'язки з конгресменами
Фото: rada.gov.ua

Народні депутати, посадовці, ветерани та діти з ініціативи Офісу президента цього тижня поїдуть в турне американськими штатами, аби просувати українські інтереси. Про це повідомило видання NV та народний депутат Ярослав Железняк.

- Підтверджую. Так і є. По два депутати на округи /штати деяких конгресменів. Хто саме їде - обирали теж в ОП. Вважаю, що це правильний крок. Єдине, що дивно, так це те, що з сьогодні по 15 грудня всі конгресмени у Вашингтоні… у них три сесійних тижні поспіль. І логічно, що більшість не в округах. І тому трохи дивно, що такі делегації не відправили раніше. Наприклад, хоча б минулого тижня. Але хоча б так, - написав Железняк.

Железняк також у відповідь на багаточисленні жартівливі коментарі уточнив, що серед депутатів-посланців немає Мар'яни Безуглої. Напередодні Безугла потрапила у скандал через критику головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

За даними NV, одна з цілей подібного «десанту» — вибудовування стосунків з республіканською партію, особливо з його консервативним крилом, яке називають групою Дональда Трампа.