Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
25 лютого
Завантажити ще

Польські перевізники посилять блокаду — біля пункту пропуску «Шегині» триватиме цілодобово

Польські перевізники посилять блокаду — біля пункту пропуску «Шегині» триватиме цілодобово
Фото: REUTERS/Yan Dobronosov

З понеділка, 27 листопада, блокада польськими перевізниками біля пункту пропуску «Шегині» триватиме цілодобово. Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

- Навпроти пункту пропуску «Шегині» учасники акції блокували рух з 23 листопада і до сьогодні в денний час (з 9.00 до 20.00 за польським часом), однак від завтра блокада триватиме цілодобово, — пише видання.

Демченко додав, що станом на ранок неділі, 26 листопада, за інформацією від польських прикордонників, на чотирьох напрямках в чергах на території Польщі в бік України перебувало десь 3,5 тисячі вантажівок, найбільше – навпроти пунктів пропусків «Шегині» та «Рава-Руська».

Речник ДПСУ зазначив, що заблоковані всі ті чотири напрямки, де кордон могли перетинати вантажівки вагою понад 7,5 тонни. Інші пункти пропуску на кордоні з Польщею можуть приймати вантажівки вагою до 7,5 тонни. 

- Тобто та частина польських перевізників, яка блокує рух для вантажівок, вони чітко розуміли, що якщо вони вчинять такі дії на цих напрямках, то фактично такий рух для вантажів буде максимально заблокований, — заявив він.

З 6 листопада на українсько-польському кордоні ускладнено рух вантажного транспорту на пунктах пропуску «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Гребенне» та «Ягодин-Дорогуськ». 23 листопада додався четвертий пункт пропуску, який заблокували польські перевізники, це «Шегині-Медика».

25 листопада президент України Володимир Зеленський уперше прокоментував ситуацію на кордоні з Польщею.