Завантажити ще

В Україну прибула прем’єр-міністр Литви

В Україну прибула прем’єр-міністр Литви
Фото: twitter.com/IngridaSimonyte

Вдень у п’ятницю, 24 листопада, голова уряду Литви Інгріда Шимоніте приїхала з робочим візитом до України. В Києві вона вже вшанувала пам'ять українських захисників, які загинули під час війни, розпочатої Росією. Про це Шимоніте написала на своїй сторінці в соцмережі Х (Twitter).

- Вшанувала чоловіків і жінок, які пожертвували своїм життям, захищаючи найфундаментальніші права нації: існувати і жити вільно. Вони віддали своє життя, щоб захистити всіх нас, – зазначила Шимоніте.  

Вона додала, що єдиним способом досягти тривалого і справедливого миру – це допомогти Україні в перемозі, відновленні територіальної цілісності, встановленні міжнародного правосуддя та забезпеченні її майбутньої стійкості.

Візит Ігріди Шимоніте в Київ. Фото: twitter.com/IngridaSimonyte

Візит Ігріди Шимоніте в Київ. Фото: twitter.com/IngridaSimonyte

Це третій візит Інгріди Шимоніте в Україну за час повномасштабного вторгнення РФ. Голова литовського уряду також відвідувала столицю України 11 квітня та 26 листопада 2022 року.

Шимоніте підтримує Україну на і міжнародній арені. Виступаючи у 10-ту річницю Революції гідності, Шимоніте висловила думку, що Європейський Союз не може бути повним без України.  Крім того, Литва передала новий пакет військової допомоги Україні, включаючи три мільйони набоїв, системи дистанційного підриву та зимове спорядження.

Новини по темі: Литва офіційний візит