Завантажити ще

Другий український водій помер на кордоні з початку блокади польських перевізників

Другий український водій помер на кордоні з початку блокади польських перевізників
Фото: Суспільне Львів

Другий український водій помер на польському кордоні з початку блокади польських перевізників. Чоловік помер уночі на стоянці неподалік пункту пропуску "Корчова - Краківець", де відбувається страйк. Про це 23 листопада повідомив віцепрезидент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Володимир Балін в ефірі «Суспільне Спротив». 

- Це, на жаль, вже другий летальний випадок з початку блокади. Я розумію, що, скоріше за все, причини там фізіологія, але так чи інакше стрес, який вони отримують через цей страйк, через те, що вимушені жити у кабінах і незрозуміло коли вони зможуть потрапити до України, додає негативу і спричинює певні ситуації, — розповів Балін.

Віцепрезидент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України додав, що далі будуть розбиратися медики та правоохоронні органи. За його словами, автомобіль загиблого - на харківських номерах. Володимир Балін зазначив, що знає ім'я водія.

11 листопада смерть 54-річного українського водія вантажівки на парковці міста Хелм, неподалік від пункту пропуску "Дорогуськ – Ягодин", підтвердив у фейсбуці заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач. Він зазначив, що остаточна інформація про причини смерті буде повідомлена польською прокуратурою.

Страйк польських перевізників на трьох пунктах пропуску з Україною триває з 6 листопада. Вони блокують рух вантажівок з вимогою повернення дозволів на комерційні перевезення для України з боку країн ЄС.

19 листопада віцепрем'єр-міністр України Олександр Кубраков повідомив, що для водіїв вантажівок, заблокованих на польському кордоні, створили гуманітарний штаб, щоб забезпечити їжею, водою, медикаментами та пальним.

Новини по темі: Польща водії Кордон страйк