Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Черга фур на українському кордоні перевищила місяць через страйк польських перевізників

Черга фур на українському кордоні перевищила місяць через страйк польських перевізників
Фото: facebook.com/Vasyl Zvarych

Черга вантажівок на одному з пунктів пропуску перевищила місяць через блокаду польських перевізників. За даними ресурсу "єЧерга", черга транспортних засобів на пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ" України з Польщею сягнула 1 місяць та 1 день. В електронній черзі на перетин цього пункту пропуску з українського боку перебувають близько 2500 фур.

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, розповів в ефірі телемарафону “Єдині новини”, що у трьох пунктах пропуску, які частково заблоковані польськими перевізниками, скупчилися близько 2800 вантажівок. Лише по кілька фур на годину пропускають через кордон.

- Станом на ранок у чергах скупчилися близько 2800 вантажних транспортних засобів. Бачимо певне збільшення навіть у порівнянні з попереднім днем, — сказав він.

Демченко додав, що перевізники почали обирати інші маршрути, тож спостерігається скупчення вантажівок і на інших пунктах пропуску. Він наголосив, що автобуси й легкові транспортні засоби можуть вільно перетинати кордон.

Страйк польських перевізників триває з 6 листопада на трьох найбільших пунктах пропусків на українсько-польському кордоні: “Корчова — Краківець”, “Гребенне — Рава-Руська” та “Дорогуськ — Ягодин”. Польські перевізники вимагають скасування “транспортного безвізу” ЄС для України. України та Польща провели декілька раундів переговорів та поки не досягли компромісу. Через черги фури частково розосередились з польського напрямку на словацький та угорський кордони. Перевізники у Луцьку та Львові влаштували мітинги під польськими консульствами.

Новини по темі: Польща Кордон страйк