Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

Нардеп Володимир Ар'єв спростував своє ж повідомлення про звільнення Залужного

Нардеп Володимир Ар'єв спростував своє ж повідомлення про звільнення Залужного
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Народний депутат Володимир Ар'єв раніше повідомив у Facebook, що міністр оборони Рустем Умеров вніс клопотання на Ставку Верховного Головнокомандувача про звільнення Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Втім згодом він спростував свій допис.

- Я знімаю попередній пост про подання на Ставку щодо звільнення Залужного. Наразі з багатьох інших джерел кажуть, що це не так. Сподіваюсь, що буде чітке повідомлення про те, що ніхто Залужного звільняти не збирається і що всі ці ігри закінчаться, - йдеться у дописі Ар'єва.

Володимир Ар'єв повідомив, що, за його особистими джерелами, міністр оборони Рустем Умеров вніс клопотання про звільнення Валерія Залужного. Втім уточнив, що він не може точно стверджувати, що відставка відбудеться, оскільки це може бути елемент тиску та шантажу.

Увечері 6 листопада у селі Чайки під Києвом прогримів вибух. 39-річний майор ЗСУ загинув на місці, його 13-річного сина госпіталізували  с тяжкими пораненнями, 11-річна донька отримала незначні тілесні ушкодження. Згодом Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підтвердив загибель свого помічника Геннадія Частякова. Він зазначив, що у Геннадія залишилися дружина та четверо дітей. Голова МВС Ігор Клименко повідомив, що вибухнула граната нового західного зразка, яку Частякову подарували на день народження.