Завантажити ще

У Харкові планують побудувати першу в Україні підземну школу

У Харкові планують побудувати першу в Україні підземну школу
Фото: t.me/citykharkivua

У Харкові планують побудувати першу в Україні підземну школу. Про це 1 жовтня, у День працівників освіти (День учителя), повідомив міський голова Ігор Терехов у своєму телеграм-каналі.

- Крім цього, саме у нас ми плануємо побудувати першу в Україні підземну школу, яка відповідатиме найсучаснішим нормативним вимогам до захисних споруд. Таке укриття дасть змогу продовжити безпечне очне навчання тисячам харківських дітей навіть під час ракетних загроз, — написав він.

За словами Терехова, Харків “ні на гривню” не скоротить видатки на освітянський напрямок “як цьогоріч, так і наступного року, попри брак бюджетних коштів і доволі важке завдання збалансувати місцевий бюджет з урахуванням наявного дефіциту”.

1 вересня мер Харкова заявив, що в Індустріальному районі міста на пришкільній території планують побудувати укриття, в якому зможуть навчатися 450 дітей. 

4 вересня у харківському метро запрацювали шкільні класи. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну навчання в Харківської області було дистанційним. У Харкові більшість шкіл і цей навчальний рік розпочали  у віддаленому режимі. У метро школярі навчаються за змішаною системою, тобто відвідують окремі уроки.