Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
3 березня
Завантажити ще

Кулеба: Африка хоче розмістити у себе виробництво української зброї

Кулеба: Африка хоче розмістити у себе виробництво української зброї
Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Африка зацікавлена ​​у тому, щоб розмістити на своїй території виробництво української зброї. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час Форуму оборонних індустрій, передає РБК-Україна.

Кулеба наголосив, що до початку повномасштабного вторгнення РФ Африка була одним із найбільших ринків збуту української військової продукції. Сьогодні Африка чекає на повернення української зброї на ринок.

- В одній африканській країні, спілкуючись із лідером цієї країни, він так довірливо подивився мені в очі і каже: "Вам стільки зброї вже надіслали, вам стільки точно не потрібно. Можливо, трохи поділіться з нами?" Тобто там інше сприйняття наших потреб, – сказав міністр.

За словами глави МЗС, в Африці також виник другий інтерес - це розміщення виробництва української зброї та амуніції на території Африки. Це новий тренд, заявив Кулеба, додавши, що попит на продаж та виробництво зброї, що виробляється в Україні, буде дуже високим.

Перший міжнародний форум оборонних індустрій (DFNC1) пройшов у Києві, об'єднав 252 компанії з більш ніж 30 країн. На форумі були присутні виробники танків, артилерії, дронів, боєприпасів, розробники інноваційного програмного забезпечення та власники унікальних складних технологій із держав-партнерів. Окрім того, взяли участь українські державні та приватні підприємства оборонно-промислового комплексу.

Раніше президент Володимир Зеленський оголосив створення альянсу оборонних індустрій. До нього можуть приєднатися виробники зброї та військової техніки по всьому світу.