Завантажити ще

Прем'єр Польщі пригрозив розширити ембарго на українські товари

Прем'єр Польщі пригрозив розширити ембарго на українські товари
Фото: Куба Атис/Agencja Wyborcza.pl

Польща пригрозила розширити ембарго відносно деяких українських продуктів. Про це в ефірі Polsat News заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Так польський прем’єр відреагував на нещодавню заяву торговельного представника України Тараса Качки щодо можливого ембарго на цибулю, помідори, капусту та яблука з Польщі.

- Я попереджаю українську владу, тому що, якщо вона загострюватиме конфлікт таким чином, ми додамо ще більше продуктів до заборони на ввезення в Польщу. Ми не згодні з жодними процедурами чи позовами, пред'явленими проти нас, тому що це означає, що українські влада не розуміє дестабілізації польського аграрного ринку, - заявив Моравецький.

Він додав, що його країна "багато зробила для України" і тому очікує, що її інтереси "будуть зрозумілі".

- Ми свої інтереси будемо відстоювати з усією рішучістю. Це означає, що ми, звичайно, з повагою ставимося до всіх проблем на українській стороні, але для нас на першому місці стоять інтереси нашого фермера, – сказав  польський прем'єр.

15 вересня Єврокомісія заявила о скасуванні заборони на імпорт українського зерна у Польщі, Угорщині, Словаччині, Болгарії та Румунії. Після такого рішення Польща, Угорщина та Словаччина продовжили обмеження в односторонньому порядку. Україна заявила, що буде подавати позов у СОТ.  

Новини по темі: Польща Заборона продукти