24 вересня
Завантажити ще

Міноборони Азербайджану оголосило про початок «антитерористичної операції» в Карабасі

Міноборони Азербайджану оголосило про початок «антитерористичної операції» в Карабасі
Фото: mod.gov.az

Міністерство оборони Азербайджану  оголосило про початок "антитерористичної операції" в Карабасі. За даними відомства, на лінії зіткнення відкрито вогонь з артилерії.

- У рамках заходів із застосуванням високоточної зброї на передній лінії та в глибині виводяться з ладу позиції формувань збройних сил Вірменії, їх довготривалі вогневі точки, а також бойові засоби та об'єкти військового призначення, - наголосили в Міноборони Азербайджану.

У відомстві наголосили, що про операцію було повідомлено командування миротворчого контингенту Російської Федерації та керівництво Турецько-Російського Моніторингового Центру.

Наразі в Степанакерті лунає повітряна тривога. У Карабахському регіоні відключений сотовий зв'язок та закритий повітряний простір.

Зранку міноборони Азербайджану повідомляло, що вірменські сили обстріляли азербайджанських військових зі стрілецької зброї. Також нібито сьогодні через підрив міни загинуло кілька людей.

У Міноборони Вірменії заявили, що азербайджанське відомство розповсюдило дезінформацію і що вірменські підрозділи ВС ніякого вогню не відкривали.

Новини по темі: Вірменія Азербайджан