Завантажити ще

Влада Грузії звинуватила українського посадовця у підготовці держперевороту

Влада Грузії звинуватила українського посадовця у підготовці держперевороту
Фото: ekhokavkaza.com

Служба державної безпеки Грузії звинуватила українського посадовця та колишніх соратників Михаїла Саакашвілі у підготовці «революційного сценарію» зміни влади у жовтні-грудні. Про це сказав представник СДБ Бача Мгеладзе на брифінгу, передає "Эхо Кавказа".

- Організатори розглядають можливість здійснення в країні сценарію, аналогічного українському Євромайдану 2014 року, - заявив Мгеладзе.

Початок акцій нібито пов'язаний з опублікуванням доповіді Єврокомісії про виконання Грузією рекомендацій для набуття статусу кандидата на вступ до ЄС та остаточного рішення країн Євросоюзу з цього питання, заявив представник СДБ.

- Очікування змовників, які готуються до повалення державної влади, розраховані на те, що опублікований висновок буде негативним і при наявних у їхньому розпорядженні інформаційних ресурсах, при штучно прикріпленій до уряду тезі про "проросійськість" це створить благодатний ґрунт для суспільного хвилювання та подальших заворушень, - сказав на брифінгу Мгеладзе.

У грузинській спецслужбі стверджують, що авторами "революційного сценарію" є колишній заступник міністра внутрішніх справ в уряді Міхеїла Саакашвілі, а нині заступник голови військової розвідки України Георгій Лорткіпанідзе, колишній охоронець Саакашвілі Михайло Батурін, а також діючий в Україні командир грузинського легіону.

 

 

Новини по темі: Грузія євромайдан Протести