Народний депутат Олексій Гончаренко 1 серпня повідомив, що нинішнього міністра оборони Олексія Резнікова начебто можуть призначити послом у Британії. Однак такими рішеннями займається виключно президент. На це одразу відреагували у Міністерстві закордонних справ України. Речник МЗС Олег Ніколенко закликав українських народних депутатів, зокрема й Гончаренка, не займатися кадровими призначеннями у сфері зовнішньої політики. Крім того, ще давніше ширилась інформація, що Резніков не проти стати міністром юстиції. На всі ці чутки в ексклюзивному інтерв'ю "24 Каналу" відповів сам міністр оборони.
- Наскільки мені відомо, Олексій Гончаренко не має стосунку до всіх цих процедур, тому де він взяв цю інформацію - мені невідомо. Тому це важко коментувати. Мене вже і в лютому чекали на іншій посаді. Подібні рішення приймає очільник держави. Я звільнитись можу й сам, якщо вже не буде сил та почуття гумору сміятись над людьми, які бажають моєї відставки. Коли ми з президентом в серпні 2021 року обговорювали його пропозицію щодо посади, він знав, що це не було моєю мрією. Ми одразу обговорили, що це - тимчасова історія для мене. Я не є людиною, яка хоче бути чиновником все своє життя. В мене немає політичних амбіцій. Він знає про мої плани та бажання читати лекції та займатись приватною практикою, - сказав міністр оборони Олексій Резніков.
Водночас якщо Резнікову все ж запропонують місце посла України у Великій Британії, він не певний, що б погодився на цю пропозицію.
- Тут не питання "куди?", а питання "щоб що?". Я - людина проєкту, от якщо є завдання - то виконаю їх. Просто так отримати якусь посаду мені не цікаво, тому що ти все одно залишаєшся на публічній службі. А це дуже невдячна історія, ти отримуєш тільки "на горіхи", - зазначив Резніков.
Мовиться і про критику з боку колег, прихильників, ненависників та звичайних людей. Водночас на думку міністра, це правильно, адже влада має залишатись під певним тиском.
Тепер же Резніков захищає інтереси України, Збройних Сил, військовослужбовців. Однак у нього є певні суперечки з деякими народними депутатами. А саме щодо відновлення декларування військових на час воєнного стану. На думку міністра, в інтересах безпеки, цього категорично не можна робити. Адже відкриті реєстри наражають на небезпеку військовослужбовців та їхні родини.