Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Володимир Зеленський прибув із робочим візитом до Швеції

Володимир Зеленський прибув із робочим візитом до Швеції
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський прибув з робочим візитом до Швеції. Глава держави проведе низку важливих зустрічей. Про це глава держави написав у Telegram.

Президент прибув до Швеції разом з першою леді України. Зеленський проведе зустрічі з премʼєр-міністром Ульфом Крістерссоном, королем Карлом XVI та королевою Сільвією, спікером Андреасом Норленом та головами парламентських партій.

- Широкі українсько-шведські переговори. Особисто подякую Швеції за підтримку нашої боротьби за свободу й незалежність, - зазначив президент.

Глава держави наголосив, що першочерговим завданням поїздки стане посилення українських воїнів на землі та в небі, розвиток двосторонньої співпраці, зокрема в оборонно-промисловому комплексі, європейська інтеграція України та спільна безпека у євроатлантичному просторі.

- Наша повна підтримка Швеції на шляху до НАТО. Впевнені, що разом гарантуємо надійний мир в усьому балто-чорноморсько-азовському регіоні", - додав Зеленський.

Швеція із перших днів повномасштабного вторгнення підтримує Україну. Так, ще навесні влада Швеції ухвалила рішення про передачу Україні самохідних артилерійських установок Archer у кількості 8 одиниць. Також Швеція навчатиме українських військових використовувати установки, а поблизу нашої країни буде створено логістичний хаб для обслуговування та ремонту.