Завантажити ще

ДПСУ думає, чи депортувати росіянина з написом «Слава Україні» у паспорті

ДПСУ думає, чи депортувати росіянина з написом «Слава Україні» у паспорті
Фото: t.me/DPSUkr

Військовослужбовці Держприкордонслужби затримала на в’їзді у Київ громадянина Росії, який прикрасив свій закордонний паспорт написом «Слава Україні» та сердечком. Про це 16 серпня повідомила Державна прикордонна служба України.

- Днями військовослужбовці Держприкордонслужби на в’їзді у столицю зупинили громадянина рф. Прикордонники з’ясували, що росіянин 1994 року народження в’їхав в Україну перед початком широкомасштабного вторгнення рф та перевищив термін перебування в нашій країні. У розмові чоловік розповів, що повертатися в росію не бажає, бо до війни ставиться вкрай негативно. Під час перевірки його закордонного російського паспорта прикордонники виявили напис «Слава Україні» та намальоване серце, — розповіли в ДПСУ.

Для подальшої перевірки громадянина Росії передали співробітникам Національної поліції з подальшим доставленням до органу Державної міграційної служби.

У своїх соціальних мережах Державна прикордонна служба України запитала підписників, чи варто вірити чоловіку, якого прикордонники зупинили на Київщині, або “тільки, якщо підпалить кремль”.

У травні 2022 року голова Державної міграційної служби Наталія Науменко повідомила, що через повномасштабне вторгнення в Україні почали перевіряти підстави для видачі документів на проживання всім громадянам Росії.