Завантажити ще

Нардепу Дубінському оголосили підозру в службовому підробленні

Нардепу Дубінському оголосили підозру в службовому підробленні
Фото: facebook.com/alexandrdubinskyi

Народному депутату Олександру Дубінському оголосили підозру. Про це 9 серпня повідомила "УП" з посиланням на співрозмовника  в правоохоронних органах.

Сам Дубінський записав кілька відеоповідомлень біля будівлі ДБР та розповів, що 8 серпня отримав підозру в службовому підробленні. Перед цим, за його словами, до четвертої ранку проходили обшуки в його офісі.

Дубінському оголосили підозру в службовому підробленні для виїзду за кордон. Нардепа підозрюють у внесенні неправдивих відомостей до офіційних документів, на підставі яких він виїхав за кордон нібито під приводом супроводження батька на лікування.

Слідство встановило, що Олександр Дубінський отримав дозвіл залишити Україну під цим приводом та самостійно покинув країну 27 червня 2023 року. У свою чергу батько нардепа самостійно виїхав за кордон 26 червня 2023 року, а потім повернувся до України 11 липня 2023 року. Сам же нардеп повернувся до України лише 27 липня 2023 року.

Під час перебування за кордоном народний депутат встиг відвідати Італію, Хорватію та Іспанію. Зокрема, з 20 по 27 липня нардеп перебував в Іспанії та зупинявся у готелі Mediterraneo у Кастельдефельсі та в готелі Vincci Bit у Барселоні.

3 серпня ДБР та СБУ повідомили про обшуки у народного депутата Олександра Дубінського. За даними ЗМІ, 5 серпня обшуки провели у помічника нардепа Володимира Колодюка.

Народного депутата Олександра Дубінського виключили із партії "Слуга народу" ще у березні 2021 року. Також нардеп втратив посаду очільника Київської обласної організації партії. 1 лютого 2021 року фракція "Слуга народу" на своєму засіданні проголосувала за виключення Дубінського.