Завантажити ще

До нардепа Дубінського прийшли з обшуками через відпочинок за кордоном

До нардепа Дубінського прийшли з обшуками через відпочинок за кордоном
Фото: facebook.com/alexandrdubinskyi

До народного депутата Олександра Дубінського прийшли з обшуками через відпочинок за кордоном під час війни. Про це 3 серпня повідомили СБУ і ДБР.

- За даними слідства, народний обранець поїхав за межі нашої держави під виглядом супроводження свого батька на лікування до іноземного медзакладу. При цьому батько нардепа виїжджав за кордон і повертався звідти самостійно – без фактичного супроводу парламентаря, — йдеться на сайті Служби безпеки України.

Дубінського перевіряють на законність виїзду за кордон під час воєнного стану та можливе підроблення офіційних документів, тому що за кордоном нардеп підписував та направляв офіційні документи до державних органів.

Слідчі дії тривають у межах кримінального провадження, розпочатого за двома статтями Кримінального кодексу. Санкція статей передбачає покарання до шести років позбавлення волі.

За даними ЗМІ та активістів, 42-річний Олександр Дубінський виїхав за кордон під час воєнного стану нібито для лікування батька з онкологією. Але його дівчина Олена Деккерт опублікувала у своєму інстаграм фото з нардепом. Підозрюють, що фото зроблено під час відпочинку в Барселоні.

Раніше нардеп від “Слуги народу” Юрій Арістов склав мандат через відпочинок на Мальдівах, а Андрій Холодов — через життя та ведення сімейного бізнесу за кордоном. 

Фото: ssu.gov.ua

Фото: ssu.gov.ua

Фото: ssu.gov.ua

Фото: ssu.gov.ua