Завантажити ще

Рада позбавила мандата нардепа Арістова, який відпочив на Мальдівах

Рада позбавила мандата нардепа Арістова, який відпочив на Мальдівах
Фото: facebook.com/yuaristov

Верховна Рада достроково припинила депутатські повноваження заступника голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрія Арістова

“За” на засіданні парламенту проголосували 320 народних депутатів. Про це у своїх телеграм-каналах удень 27 липня повідомили кілька парламентарів. Проти позбавлення Арістова мандата не виступив жоден народний депутат і два утрималися. Не голосували 32 парламентарі.

Як зазначив народний депутат Ярослав Железняк, таким чином Верховна Рада поставила новий антирекорд за кількістю членів. У парламенті залишилося 402 нардепи.

Сам Арістов напередодні голосування уперше прокоментував відпочинок на Мальдівах, який став причиною скандалу. У своєму фейсбуці він заявив, що виїхав за кордон на законних підставах, а заяву про складання депутатських повноважень подав, тому що не хоче “створювати передумови для дискредитації президента, партії «Слуга народу» та народу України”. 

- Тому негайно подав заяву про складання депутатських повноважень за власним бажанням. І, звісно, готовий співпрацювати зі слідством та надати всю необхідну по цій справі інформацію, — додав народний депутат.

Юрій Арістов подав заяву про складання повноважень 25 липня після того, як 24 липня «Слідство.Інфо» повідомило, що в середині липня член фракції “Слуга народу” відпочив на Мальдівах у пʼятизірковому готелі. Генеральний прокурор Андрій Костін розпочав кримінальне провадження за фактом законності виїзду Арістова за кордон попри заборону для посадовців під час воєнного стану. 26 липня до нардепа прийшли з обшуками ДБР та СБУ. Вони вилучили у нього паспорти для виїзду за кордон. У документах знайшли відмітки про перетин кордону Мальдівської Республіки.

Фото: t.me/oleksiihoncharenko

Фото: t.me/oleksiihoncharenko