20 червня
Завантажити ще

Нардеп Холодов заявив, що не може "суміщати обов'язки глави сім'ї" та ходити на засідання Ради

Нардеп Холодов заявив, що не може

Народний депутат від "Слуги народу" Андрій Холодов, який із січня живе за кордоном, написав пояснювальну записку про причини складання депутатських повноважень. Парламентарій заявив, що більше не може "суміщати обов'язки глави сім'ї" та ходити на засідання. Текст пояснювальної записки опублікувала речниця партії Юлія Палійчук. 

- Усе має свій початок і кінець. Не вічні наші статуси і посади. І ми не вічні. І я це зрозумів як ніхто, коли у мою сім'ю прийшла хвороба. Про мене писали багато, часто неприємні речі. Але все, що я робив - це намагався бути гідним членом нашої команди, хорошим батьком і чоловіком. Але надалі я не можу суміщати обов'язки глави сім'ї, займатись лікуванням дитини, дружини та одночасно бути присутнім на засіданнях Верховної Ради, - пояснив Холодов. 

31 липня Холодов написав заяву про складання повноважень депутата. Того ж дня його виключили із фракції.

Холодов у січні 2023 року виїхав з України і з того часу не повертався. За даними журналістів "Схем", нардеп перебуває на Кіпрі, де має родинний маєток. Усього від початку повномасштабного вторгнення Холодов 12 разів виїжджав з України.