Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Командир «Азову» Денис Прокопенко зустрівся з бійцями бригади

Командир «Азову» Денис Прокопенко зустрівся з бійцями бригади
Фото: t.me/azov_media

Командир бригади «Азов» Денис «Редіс» Прокопенко, зустрівся з особовим складом. Про це увечері 16 липня повідомили в телеграм-каналі бригади НГУ «Азов».

Наразі підполковник проходить реабілітацію та “найближчим часом приступить до виконання службових обов'язків”, також йдеться у повідомленні.

- Я — солдат. Мене не цікавлять ніякі інші напрямки діяльності, крім військової справи. Моє серце, моя душа, моє тіло належать Азову», — сказав «Редіс» під час зустрічі з бійцями бригади.

Командир бригади «Азов» заявив, що основні зусилля сьогодні мають бути спрямовані на бойову підготовку та доукомплектування підрозділу особовим складом, технікою та озброєнням.

В «Азові» зазначили, що довгоочікувана зустріч з командиром, його присутність поруч із підлеглими та безпосереднє командування підрозділом — саме той необхідний заряд, який підніме бойовий дух військовослужбовців бригади та надасть їм додаткову впевненість на полі бою. 

Президент Володимир Зеленський 8 липня повідомив про повернення захисників “Азовсталі”, які мали перебувати в Туреччині до кінця війни за умовами обміну з Росією 21 вересня 2022 року. У той же день під час брифінгу у Львові командир "Азову" Денис "Редис" Прокопенко заявив про намір повернутися на фронт. Речник російського президента Дмитро Пєсков заявив про порушення наявних домовленостей з боку України та Туреччини.

12 липня президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що домовленості про те, що військові командири, які захищали "Азовсталь", мають лишатися у Туреччині, були досягнуті між Україною та Росією. Туреччина лише надала їм притулок. За словами Ердогана, він віддав захисників "Азовсталі" через те, що про це попросив Володимир Зеленський.