Завантажити ще

Ердоган заявив, що Туреччина повернула Україні командирів "Азова" на прохання Зеленського

Ердоган заявив, що Туреччина повернула Україні командирів
Фото: REUTERS/Kacper Pempel

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що видав Україні командирів "Азова" на особисте прохання президента Володимира Зеленського. Про це пише "Європейська правда".

– Спочатку це було результатом дискусії між Україною та Росією, а до п'ятниці вони були у нас… Коли ми отримали цей запит, то віддали цих командирів, – заявив Ердоган.

Турецький лідер зазначив, що домовленості про знаходження командирів "Азова" в Туреччині було досягнуто між Україною та Росією на двосторонній основі, а турецька сторона нібито не є учасником цієї угоди. Водночас він вважає, що рішення про видачу військових Києву не вплинуло на відносини Туреччини та РФ.

– Спочатку Росія обурилася, а потім це перейшло у позитив, – сказав він.

Про повернення командирів "Азова" - Дениса Прокопенка (Редіс), Святослава Паламаря (Калина), Сергія Волинського (Волина), Олега Хоменка та Дениса Шлеги оголосив 8 липня президент Володимир Зеленський під час візиту до Туреччини. Там він зустрівся з турецьким лідером Реджепом Ердоганом, а наступного дня повернувся додому із нашими захисниками. Наші захисники вже на батьківщині заявили, що повернуться на фронт.