Завантажити ще

Зеленські із президентом Південної Кореї та його дружиною відвідали заповідник "Софія Київська"

Зеленські із президентом Південної Кореї та його дружиною відвідали заповідник
Фото: REUTERS

Президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська відвідали національний заповідник "Софія Київська" разом із лідером Південної Кореї Юн Сок Йоль та його дружиною Кім Кон Хі, які прибули до Києва. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

– Глави держав та перші леді оглянули Софійський собор, а також ознайомилися з історією та архітектурними особливостями цієї пам'ятки української культури, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, президентське подружжя розповіло своїм колегам про унікальні фрески та мозаїки, прикрашені інтер'єром храму.

Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль та його дружина Кім Кон Хі прибули з першим візитом до України 15 липня. Лідер Республіки Корея відвідав Бучу та Ірпінь, які постраждали під час російської окупації та провів зустріч із президентом Володимиром Зеленським.

Після переговорів лідери двох країн виступили на спільній пресконференції, в ході якої було оголошено збільшення допомоги Південною Кореєю на суму до 150 мільйонів доларів.