Завантажити ще

Зеленський планує провести низку зустрічей на саміті НАТО, головне питання – оборона України

Зеленський планує провести низку зустрічей на саміті НАТО, головне питання – оборона України
Фото: REUTERS/Kacper Pempel

Основним пріоритетом України в рамках саміту Північноатлантичного Альянсу є питання забезпечення оборони нашої країни. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі президент Володимир Зеленський.

– Завтра продовжимо нашу роботу у Вільнюсі. Наша оборона є першим пріоритетом. І я вдячний партнерам за готовність робити нові кроки. Більше зброї для наших воїнів більше за захист життя для всієї України. Привеземо до України нові важливі інструменти захисту, – написав президент.

У рамках саміту Зеленський планує провести двосторонні зустрічі з партнерами зі США, Канади, Німеччини, Великобританії, Нідерландів, Японії та інших країн. Також глава держави наголосив, що на 12 липня заплановано перше інавгураційне засідання Ради Україна – НАТО.

Саміт НАТО розпочався у Вільнюсі 11 липня і триватиме два дні. Президент Володимир Зеленський вже прибув до Литви разом із дружиною Оленою Зеленською та виступив на відкритті концерту «Підіймаю прапор за Україну в НАТО». Від цього саміту українська сторона очікує почути чіткий сигнал щодо приєднання нашої держави до Альянсу.