Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Голову "Київміськбуду", який підкорив Еверест з інвалідністю, відсторонили від посади

Голову
Фото: facebook.com/inkushaa

Керівника "Київміськбуду" Ігоря Кушніра тимчасово відсторонили від посади після виходу журналістського розслідування. Про це 6 липня повідомив мер столиці та голова КМДА Віталій Кличко.

- На цей час (аудиту діяльності компанії. - Авт.) керівник «Київміськбуду» Ігор Кушнір відсторонений від виконання обовʼязків, — написав він у своєму телеграм-каналі.

Кличко зазначив, що наглядова рада доручила "Київміськбуду" продовжувати здійснювати діяльність з виконання зобов’язань перед інвесторами.

Віталій Кличко розповів, що на його вимогу відбулося спільне засідання наглядової ради та правління ПрАТ «Київміськбуд». На ньому ухвалили рішення про проведення аудиту діяльності компанії із залученням однієї з провідних міжнародних аудиторських фірм.

Депутати Київради створили тимчасову контрольну комісію, яка теж надасть результати перевірки діяльності "Київміськбуду" та її керівництва.

3 липня Bihus.Info опублікував розслідування, в якому повідомив, що голова "Київміськбуду" виїхав за кордон з довідкою про інвалідність і провів вісім місяців за межами України, зокрема у травні 2023 року підкорив Еверест разом з дружиною. 5 липня у пресслужбі "Київміськбуду" підтвердили третю групу інвалідності Ігоря Кушніра через меланому, з якою він бореться з 2005 року. 

7 червня Кличко звільнив директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Нікоряка, який відпочивав у ресторані під час комендантської години.