Завантажити ще

Кличко звільнив чиновника, який відпочивав у ресторані під час комендантської години

Кличко звільнив чиновника, який відпочивав у ресторані під час комендантської години
Фото: pravda.com.ua

Віталій Кличко наказав директору департаменту КМДА звільнитися через порушення комендантської години. Про це мер Києва повідомив у телеграм-каналі після журналістського розслідування. 

- Директор департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк, якого вночі в глибоку комендантську годину помітили на виході з ресторану, буде звільнений. Сказав йому писати заяву, - написав Кличко.

Мер зазначив, що за порушення комендантської години є адміністративна відповідальність, а чиновник несе ще й політичну відповідальність. Він також звернувся до правоохоронних органів щодо контролю і притягнення до відповідальності закладів за їхню роботу в комендантську годину.

Увечері 6 червня "Українська правда" опублікувала матеріал «Київ комендантський». У ніч з суботи на неділю, 3 червня, журналісти зафіксували, що керівник Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк відсвяткував день народження дружини у ресторані Biarritz на Печерську. На відео можна впізнати відому діджейку та власницю бренду одягу Ateliermoe Іру Champion (Тратілову).

Никоряк приїхав до закладу за кілька хвилин до комендантської години й поїхав о другій ночі на "Мерседесі" забудовника Артура Мхітаряна. Автор матеріалу Михайло Ткач зазначив, що це конфлікт інтересів, адже департамент Никоряка - це часто ключова інстанція, яка може зупиняти будівництва, виписувати приписи та штрафи. 

Уночі ресторан запускав гостей не з центрального входу. О 3-й ночі до ресторану під'їхали правоохоронці, але швидко поїхали, бо вже не було ані людей, ані шуму.

Олександр Никоряк очолив Департамент охорони культурної спадщини КМДА у 2018 році. Також, за даними журналістів, заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца покинув ресторан Frou Frou о 00:17, тобто вже після початку комендантської години. В 2000-х роках будував кар'єру співака і виступав під псевдонімом Олександр Фортадо.