18 травня
Завантажити ще

Зеленський на Ставці доручив Залужному посилювати Північ

Зеленський на Ставці доручив Залужному посилювати Північ
Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський доручив Валерію Залужному посилити північний напрямок. Про це президент України повідомив 5 липня за після проведення Ставки верховного головнокомандувача.

- Доповіді командувачів Залужного, Сирського, Тарнавського, Москальова та Наєва. Головкому – розпорядження посилювати Північ, — написав він у телеграм-каналі.

Президент розповів, що Ставка була розширена та тривала дві години. На Ставці обговорили основні виклики, перший з яких захист АЕС. Другою темою була ситуація на фронті, третьою – подальше нарощування власного виробництва техніки та боєприпасів, а також прискорення темпів ремонтування техніки західного зразка. 

Також у середу голови Волинської та Рівненської ОВА розповіли про посилення кордону з Білоруссю. Керівник Волинської ОВА Юрій Погуляйко написав, що сьогодні разом із керівництвом районів, прикордонниками та військовим командуванням ОУВ «Волинь» огляне пункти пропуску. 

Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль розповів, що провів нараду з військовими та правоохоронцями, темою якої стало посилення північного напрямку й охорона Рівненської АЕС.

- Також продовжуємо укріпляти кордон. Будуємо нові оборонні споруди, протитанкові рови, мінно-вибухові загородження. Працюємо, аби ворог навіть не думав перетнути державний кордон в межах Рівненщини, - заявив він.

Командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв заявив на опублікованому Ковалем відео, що єдине куди ворог просунеться на півночі – це вглибину на два метри.

4 липня Сергій Наєв оголосив про рішення посилити північний кордон особовим складом і бойовою технікою у зв'язку з загрозою навколо Запорізької атомної станції. 1 липня Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача на Рівненській АЕС, у якій брав участь і головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.