Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Кличко після домашнього арешту чиновника КМДА заявив, що його намагаються дискредитувати

Кличко після домашнього арешту чиновника КМДА заявив, що його намагаються дискредитувати
Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos

Віталій Кличко записав відео після того, як суд відправив під домашній арешт директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА Романа Ткачука. Мер Києва заявив, що через це чиновник не зможе виїжджати на місця ліквідації надзвичайних ситуацій, зокрема після російських обстрілів.

Кличко поскаржився, що жоден із глав районів не постраждав через ситуацію з укриттями. Він повʼязав це з тим, що голови РДА столиці знаходяться “у вертикалі центральної влади”.

- Вручають підозри керівникам міських служб і голосно кричать про нібито винуватість. При цьому жоден із голів районів, які відповідальні за облаштування укриттів і є балансоутримувачами та розпорядниками коштів, не постраждав. А знаходяться глави районів у вертикалі центральної влади. То ми говоримо про об’єктивність та відсутність політичних мотивів? - заявив Віталій Кличко.

За словами мера, сьогодні відбувається “шквальна кампанія з дискредитації столичної влади” і його особисто. Обшуки нібито паралізують роботу департаментів і служб Києва та у воєнний час “вносять хаос” в управління столицею. Кличко запідозрив, що “комусь знову свербить взяти під контроль столицю”.

21 червня Голосіївський районний суд Києва відправив під цілодобовий домашній арешт на два місяці директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА Романа Ткачука. Йому вручили підозру в службовій недбалості через загибель трьох людей біля зачиненого укриття у поліклініці Деснянського району під час російського обстрілу 1 червня.

3 червня Голосіївський районний суд відправив до СІЗО охоронця поліклініки Вадима Мошкіна. Запобіжний захід у вигляді домашнього арешту обрали керівникові поліклініки Олегу Шугалевичу, заступнику директора поліклініки з технічної частини Василю Десику, а також заступниці голови Деснянської районної адміністрації Ірині Алексєєнко.

Новини по темі: КМДА Віталій Кличко Київ