Завантажити ще

Росіяни обстріляли рятувальників, які ліквідують наслідки підриву Каховської ГЕС

Росіяни обстріляли рятувальників, які ліквідують наслідки підриву Каховської ГЕС

Під час ліквідації наслідків підриву Каховської гідроелектростанції російські окупанти вчинили обстріл, жертвами якого став один співробітник Державної служби з надзвичайних ситуацій. Ще 8 рятувальників отримали поранення. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

- Сьогодні у Херсоні внаслідок обстрілу оккупантів постраждали рятувальники... Вони займалися ліквідацією наслідків російського теракту на Каховській ГЕС та були обстріляні російською артилерією. Вісім працівників ДСНС було поранено, один, на жаль, загинув... Мої співчуття рідним та близьким! Українські воїни обов'язково дадуть відповідь терористам на всю цю підлість, - сказав Зеленський.

Як зазначив президент, зараз українські захисники активно знищують ворога на південному та східному фронтах, звільняють свою землю від росіян.

- Кожен такий російський удар, кожен російський теракт – щоразу аргумент, що немає і не буде в окупантів жодних шансів залишитися десь на українській землі. Вбивцям та терористам тут немає місця і ніколи не буде. Нині наші воїни на півдні, на сході дуже активно знищують ворога, фізично очищуючи Україну. Так буде й надалі, – запевнив він.

Вночі, 6 червня, російські війська підірвали Каховську ГЕС на Херсонщині. В результаті кілька областей зазнали повеней та проблем з водопостачанням. У постраждалих регіонах оголошено евакуацію населення, а рятувальники проводять роботи з ліквідації наслідків.