Завантажити ще

Підозрюваному у витоку документів Пентагону висунули звинувачення за шістьма пунктами

Підозрюваному у витоку документів Пентагону висунули звинувачення за шістьма пунктами
Фото: aa.com.tr

Військовослужбовцю Національної гвардії США Джеку Тейшейрі висунули офіційні звинувачення, пов'язані з незаконним зберіганням та поширенням оборонних секретів Сполучених Штатів. Про це повідомляє Міністерство юстиції США. 

У повідомленні зазначається, що велике журі присяжних у Бостоні висунуло звинувачення військовослужбовцю Національної гвардії, який знаходиться в штаті Массачусетс, у зберіганні та передачі секретної інформації, пов'язаної з національною обороною, на платформі соціальних мереж. Встановлено, що він займався цим протягом 2022 року до моменту свого арешту у квітні цього року.

- Тейшейра звинувачується у свідомому обміні інформацією в соцмережах з іншими користувачами, які не мали права її отримувати. Цим він порушив закони США та поставив під загрозу нашу національну безпеку, - наголосив генеральний прокурор США Меррік Гарланд.

В цілому 21-річному Джеку Тейшейрі було пред'явлено звинувачення за шістьма статтями.

Як повідомлялось раніше, американець поділився секретними документами США  з групою людей, з якими познайомився під час ізоляції через пандемію. Через час ці документи стали надбанням громадськості. 

 

Новини по темі: Пентагон