Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
18 квiтня
Завантажити ще

Окупанти закрили поліклініку в Запорізькій області через відмову лікарів отримувати паспорт РФ

В окупованій частині Запорізької області російські військові закрили медичний заклад, співробітники якого відмовилися отримувати російські паспорти. За інформацією Генерального штабу України, йдеться про Центр первинної медико-санітарної допомоги у місті Кам'янка.

- На початку 2023 року окупанти шантажували співробітників ЦПСМП, що у разі відмови від отримання паспорта РФ грошове забезпечення буде знижено на 60%. Оскільки більшість співробітників відмовилися від отримання документів, загарбники повідомили про закриття лікувального закладу, – розповіли у Генштабі.

Окупанти також заборонили цивільному населенню виїжджати з окупованих територій Запорізької області.

До цього у травні стало відомо, що російські окупанти виганяли з будинків жителів Старобільська в Луганській області, які відмовилися отримувати російські паспорти. Про це також повідомляли у Генштабі.

- Окупанти примусово виселяють людей зі своїх будинків. Зазвичай приходять не більше двох разів. Втретє людей та їхні речі насильно викидають на вулицю, – розповів у ГШ ЗСУ. – Не зупиняє навіть той факт, що у будинку можуть проживати неповнолітні діти. Після виселення такі громадяни потрапляють до фільтраційних пунктів, а їхнє житло віддають військовослужбовцям російської окупаційної армії під заселення.

Новини по темі: Лікарі Війна окупація