21 вересня
Завантажити ще

Чиновник КМДА вибачився за гулянку в комендантський час та закликав інших так не робити

Чиновник КМДА вибачився за гулянку в комендантський час та закликав інших так не робити
Фото: УП

Директор департаменту КМДА Олександр Никоряк вибачився за порушення комендантської години, коли він святкував день народження дружини у київському ресторані Biarritz. Никоряк погодився з рішенням мера Києва Віталія Кличка звільнити його.

- Правила існують одні для всіх. Подав негарний приклад і прошу йому не слідувати. Так, дійсно, я порушив комендантську годину, за що шкодую і готовий понести відповідальність згідно з діючим законодавством. Рішення мера Києва Віталія Кличка поважаю, як і його рівноцінне ставлення до всіх. Приношу свої вибачення, - написав Никоряк у фейсбуці.

Дружиною Никоряка є ексдіджей, теле- та радіоведуча, власниця бренду одягу Ateliermoe Ірина Тратілова (Іра Champion). Її можна побачити на відео поряд із Никоряком, знятому журналістами "УП". Тратілова особисте життя не афішує. У лютому на сторінці в інстаграм вона розповідала, що вперше стала мамою. 

Никоряк у 2000-х роках також працював у сфері шоу-бізнесу. Він будував кар'єру співака під псевдонімом Олександра Фортадо. Найвідоміший його кліп "Если бы я" знімав відомий кліпмейкер Олександр Філатович. Департамент охорони культурної спадщини КМДА Никоряк очолив у 2018 році. 

Увечері 6 червня "Українська правда" опублікувала матеріал «Київ комендантський». У ніч з суботи на неділю, 3 червня, журналісти зафіксували, що Никоряк був у ресторані під час комендантської години. Наступного дня мер Києва Кличко закликав Никоряка написати заяву на звільнення.

Ірина Тратілова та Олександр Никоряк на концерті

Ірина Тратілова та Олександр Никоряк на концерті "Вечірнього Кварталу". Фото: tabloid.pravda.com

Новини по темі: КМДА Віталій Кличко