Завантажити ще

Голова Львівської ОВА анонсував часткове відкриття неба над Україною

Голова Львівської ОВА анонсував часткове відкриття неба над Україною
Фото: facebook.com/kozytskyy.maksim.official

Українська влада обговорює можливість відкриття Міжнародного аеропорту "Львів " імені Данила Галицького із встановленням гуманітарного коридору. Про це заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, повідомляє "Укрінформ".

З такою заявою Козицький виступив за підсумками підписання програми Європейського Союзу "Механізм "Сполуки Європи" міністром розвитку громад Олександром Кубраковим та комісаром ЄС з питань транспорту Адіною Велян.

– Ми обговорили можливість відкриття львівського аеропорту. Це одна з важливих речей, на яку ми дуже чекаємо. Ми сподіваємося, що оскільки зараз є зерновий коридор, то може бути й гуманітарний, забезпечений Європейським Союзом, - сказав Козицький.

За його словами, підписана угода збільшить кількість пунктів пропуску на Львівщині, а також надасть можливість покращити автомобільну та залізничну інфраструктуру за програмою Євросоюзу.

Плани на програму "Механізм "Сполука Європи" на період 2021-2027 років включають виділення фінансування та грантів для реалізації різних проєктів у транспортній, енергетичній та цифровій сферах. У рамках цієї програми передбачено виділення суми у розмірі 25,8 мільярда євро для проєктів у сфері транспорту, 5,8 мільярда євро для проєктів у сфері енергетики та 2 мільярди євро для розвитку цифрових технологій.