Завантажити ще

Зеленський запевнив, що Україні Бєлгород не потрібен

Зеленський запевнив, що Україні Бєлгород не потрібен
Фото: president.gov.ua/

Бої у Бєлгородській області – проблема Володимира Путіна. Як пише Liga.net, про це під час пресконференції заявив президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на питання шеф-редактора УНІАН Михайла Ганницького.

Журналіст запитав, чи буде Зеленський підписувати указ про введення на Бєлгородщину українських військ для "демілітаризації" після виходу на кордони 1991 року. Президент України відповів негативно, пожартувавши, що, можливо, Ганницький стане наступним президентом і тоді сам прийняти може подібне рішення.

- Україні це не потрібно, вона не воює на території Росії. Ми воюємо виключно на своїх незалежних територіях і звільняємо лише свої землі. Ми не хочемо чужого, але й не віддаватимемо свого. Тому і воюємо. Це проблема Путіна, — сказав президент України.

Зеленський наголосив, що Україна не планує захоплювати території будь-якої держави.

- Це впливає на ставлення до нас як до майбутнього члена НАТО. Якщо хочемо до Європейського союзу та НАТО, то маємо поводитися відповідно. Ми не використовуємо західну зброю на території Росії, — підсумував президент.

Бої на Бєлгородщині розпочались 22 травня після того, як в область ввійшли бійці легіону "Свобода Росії" та Російського добровольчого корпусу (РДК) – воєнізованих організацій, що складаються з громадян РФ і ставлять за мету скинути режим Путіна.  В Україні вже заявляли, що ЛСР та РДК діють у РФ автономно.