Завантажити ще

Зеленський вперше прокоментував затримання ексголови Верховного Суду Князєва

Зеленський вперше прокоментував затримання ексголови Верховного Суду Князєва
Фото: youtube.com

Затримання українськими силовиками голови Верховного суду дає надію на те, що судову систему в Україні буде очищено. Про це заявив президент Володимир Зеленський у ході пресконференції.

- Я вважаю, якщо в країні голова Верховного суду затриманий і сидітиме у в'язниці за ґратами, то це про надію... Я вважаю, що це правильне рішення. Дуже важливо, що затримано таку людину. Мені здається, що це про надію. Я хочу в це вірити, - наголосив він.

Як зазначив Зеленський, викриття Князєва вказує на те, що у нашій країні починають працювати кваліфікаційні комісії суддів, Вища рада правосуддя та інші судові органи.

– Усе це починає працювати. Мені здається – це приклад того, що ніхто нічого не приховує. Тому що є судді, котрі вже проходили сучасний відбір. Вони вже працюють. І тому була пропозиція від відповідного комітету Ради, яка має розробити дуже серйозні"., трохи жорсткі кроки щодо очищення судової гілки влади. Подивимося, що вони приготують, - сказав глава держави.

Також Зеленський анонсував нововведення у судовій системі. Він підкреслив, що влада зараз готує відповідні зміни у законодавстві країни.