Завантажити ще

Ексдепутата Сейму Польщі посадили за хабар у 28 тисяч доларів та 51 пляшку алкоголю

Ексдепутата Сейму Польщі посадили за хабар у 28 тисяч доларів та 51 пляшку алкоголю
Фото: pixabay.com/daniel_b_photos

У Польщі колишнього депутата Сейму та ексзаступника міністра інфраструктури засудили до ув'язнення за хабарі у вигляді готівки та дорогого алкоголю. Про це 6 червня повідомила газета Rzeczpospolita.

Окружний суд у Варшаві засудив Збігнєва Р. до одного року та шести місяців тюремного ув'язнення за використання свого впливу. У 2011-2014 роках він був депутатом та заступником міністра інфраструктури.

Прокуратура звинуватила його у використанні свого впливу у Державному управлінні лісами, Міністерстві юстиції та Національному банку. Справи стосувалися вигідного обміну державної ділянки, призначення судді та оформлення кредиту у розмірі 70 млн злотих для однієї з компаній.

Прокуратура Польщі та Центральне антикорупційне бюро встановили, що колишній заступник міністра отримав за це понад 120 000 злотих (понад 28 500 доларів), 24 пляшки віскі, шість пляшок коньяку, 12 пляшок бренді та дев'ять пляшок горілки. Також у Збігнєва Р. конфіскували майно у розмірі 120 000 злотих та ще 3500 злотих (понад 830 доларів) – еквівалент незаконно отриманого ним алкоголю.

Збігнєв Р. був депутатом від партії «Громадянська платформа» у Сеймі третього, п'ятого та шостого скликань. «Громадянська платформа» – польська ліберально-консервативна політична партія, одним із засновників якої є Дональд Туск. Туск був прем'єр-міністром Польщі, головою Європейської ради та головою Європейської народної партії - найбільшої партії Європейського союзу.

У травні голову Верховного суду Всеволода Князєва заарештували у справі про отримання 2,7 млн доларів хабара від бізнесмена Костянтина Жеваго.

Новини по темі: Хабар Алкоголь Польща