Завантажити ще

Зеленський подякував ЗСУ за просування на Бахмутському напрямі

Зеленський подякував ЗСУ за просування на Бахмутському напрямі
Фото: President.gov.ua/

Президент Володимир Зеленський натякнув на позитивні результати у просуванні українських військ у напрямку Бахмуту Донецької області. Про це йшлося у його зверненні.

"Перше – я вдячний кожному нашому воїну, всім нашим захисникам та захисникам, які дали за цей день саме ті новини, на які ми очікуємо. Бахмутський напрямок – молодці, воїни! Ми бачимо, як істерично Росія сприймає будь-який наш крок там, всі наші зайняті "Ворог знає, що Україна переможе. Вони бачать це. Вони це відчувають завдяки вашим ударам, воїни, і зокрема на Донбасі", - сказав президент.

Також Зеленський висловив окрему подяку 5-й окремій штурмовій бригаді та 57-й окремій мотопіхотній бригаді, які результативно захищають наші позиції та просуваються на лінії фронту.

5 червня у Міноборони заявили, що угруповання військ "Хортиця" просунулося за кількома напрямками на східному фронті. Попри жорсткий опір та спроби противника утримати займані рубежі та позиції, наші частини під час ведення боїв просунулися вперед за декількома напрямками: на Оріхово-Василівка, Парасковіївка - від 200-1600 метрів, Іванівське, Кліщіївка - від 100 -700 метрів.