Завантажити ще

Данілов розповів, скільки бійців ЗСУ загинули у боях за Бахмут

Данілов розповів, скільки бійців ЗСУ загинули у боях за Бахмут
Фото: corriere.it

Росія втратила в боях за Бахмут майже 23 тисячі своїх військових. Водночас втрати України на цьому напрямку в 7,5 раза менші. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в інтерв'ю італійському виданню Corriere della Sera.

- З 1 вересня, коли Москва почала використовувати засуджених як найманців у Бахмуті, загинуло 22 816 осіб. Наші втрати були в 7,5 раза менші. Ми не маємо права здавати свої міста. Без опору вони б перемогли, - сказав Данілов.

Відповідаючи на запитання журналіста, чому Україна нині готова до контрнаступу, хоча рік тому значно поступалася РФ у силі, Данілов підкреслив, що за час повномасштабної агресії Росії відбулося багато кардинальних змін. І пів тисячі вбитих загарбниками українських дітей лише додають українським воїнам рішучості у тому, аби нищити окупантів.

На запитання, чому ж досі не починається контрнаступ, Данілов відповів:

- Сьогодні вранці ми провели 83 засідання Ради оборони з початку вторгнення. Ті, хто не входить до цієї групи, не можуть встановлювати дати, висувати гіпотези, робити оголошення. Це ми спокійно обираємо, що робити.