Завантажити ще

Україна оголосила Угорщині демарш через відеоролик з "російським" Кримом

Україна оголосила Угорщині демарш через відеоролик з
Фото: wikipedia.org

Міністерство закордонних справ відреагувало на відеоролик, опублікований урядом Угорщини, де Крим зображений частиною Росії. Відповідну заяву опубліковано на сайті відомства.

– Позначення Кримського півострова територією, яка не входить до складу України, суперечить неодноразово заявленій позиції офіційного Будапешта щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України у її міжнародно визнаних кордонах, – йдеться у заяві.

У відомстві закликали Угорщину припинити провокаційні дії та дотримуватися взятих на себе міжнародних зобов'язань у рамках членства в ООН, ЄС та НАТО.

- Підігравання агресивної політики Росії не сприяє швидшому відновленню миру в Європі, за який угорський уряд виступає на публіці, - наголосили в МЗС.

Як зазначено у повідомленні, тимчасовий повірений України в Угорщині здійснив за дорученням МЗС офіційний демарш перед Будапештом через цей інцидент.

Йдеться про відеоролик, опублікований владою Угорщини із закликом до миру в Україні. На кадрах показали тимчасово окупований Крим як частину території Росії.

Новини по темі: Новини Криму Угорщина